Mniej hajpu, więcej konkretów,

czyli AI w biznesie

Spotkanie online stworzone z myślą o decydentach, menedżerach i liderach, którzy chcą poznać prawdziwą wartość wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie, bez szumu wokół kolejnego buzzwordu.

KUP BILET
SPRAWDŹ AGENDĘ

Kiedy?

27.11.2024

Liderzy innowacji

Dla kogo?

Online

Gdzie?

Poznaj AI z perspektywy strategicznego narzędzia w biznesie

100% KONKRETÓW NA TEMAT AI

W programie znajdą się wystąpienia ekspertów oraz panel dyskusyjny, które pomogą zrozumieć, jak skutecznie wdrażać rozwiązania AI w organizacjach – od koncepcji po produkcyjne środowisko. Skupimy się na realnych przykładach i wyzwaniach związanych z automatyzacją, szczególnie w obszarze DevOps, gdzie AI staje się kluczowym narzędziem usprawniającym procesy.



IconIcon

🟣 Kiedy warto sięgnąć po AI i od czego zacząć?


🟣 Jakie są skuteczne metody wdrażania AI?


🟣 Jak efektywnie wykorzystać sztuczną inteligencję w codziennej pracy?


🟣 Przed jakimi wyzwaniami związanymi z wdrażaniem AI stoją organizacje?


🟣 Jak AI wpłynie na automatyzację procesów?


🟣 Czy AI faktycznie pozwala wyprzedzić konkurencję?

Od słów do działania - co tak naprawdę zmienia AI?

PRELEGENCI

dr inż. Łukasz Kobyliński

Chief Science Officer w Sages i Kierownik Zespołu Inżynierii Lingwistycznej w Instytucie Podstaw Informatyki PAN. Członek Rady Programowej studiów podyplomowych Big Data realizowanych przez firmę Sages oraz Politechnikę Warszawską. Od wielu lat zajmuje się analizą danych i uczeniem maszynowym, początkowo w odniesieniu do obrazów, a obecnie w zastosowaniu do przetwarzania języka naturalnego. Pracował w projektach komercyjnych związanych z ekstrakcją informacji, agentami dialogowymi, czy odpowiadaniem na pytania. Szczególnie zainteresowany lingwistyką korpusową, analizą tekstu na poziomie morfoskładniowym i semantycznym, a także efektywnym przetwarzaniem dużych zbiorów danych.

Architekt chmurowy i praktyk podejścia DevSecOps. Od wielu lat poruszam się w obszarze chmury obliczeniowej i sprawia mi to coraz większą radość. W różnych projektach miałem okazję poznać wszystkie chmury głównych dostawców (AWS, Azure, GCP, Alibaba, Oracle) a także poznać sposoby optymalizacji kosztów i dostępnych rozwiązań korzystając z technologii kontenerowych (Kubernetes, Helm, ArgoCD) i automatyzacji na drodze skryptowania (Bash, PowerShell, Python). Mam także doświadczenie w pracy z SDLC (Software Development LifeCycle) w Pythonie, Javie i .NET. Posiadam ponad 35 aktywnych certyfikatów technologicznych z obszaru chmurowego, DevOps, projektowania i programowania.

Poza pracą techniczną staram się rozwijać w obszarze naukowym i projektowym co pozwala udoskonalić warsztat trenerski oraz znacznie uporządkować wiedzę.

dr inż. Przemysław Chmielecki

Data Science Architect, specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla firm z różnych sektorów gospodarki na całym świecie. Jego przygoda z dziedziną sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego rozpoczęła się na studiach doktoranckich na AGH w Krakowie w 2016 roku.

Od ponad 8 lat rozwija komercyjne rozwiązania IT, ze szczególnym naciskiem na zastosowania AI. Przez ten czas realizował projekty na każdym etapie cyklu – od analizy problemów biznesowych i projektowania rozwiązań, przez trening i optymalizację modeli, aż po ich wdrożenie w środowiskach produkcyjnych. W swojej pracy szczególnie skupia się na dostosowywaniu najnowszych osiągnięć AI do rozwiązywania problemów biznesowych klientów, dbając jednocześnie o bezpieczne i skalowalne wdrożenia w chmurze.

Jest certyfikowanym ekspertem AI oraz specjalistą ds. bezpieczeństwa i zarządzania chmurą Azure, co wzmacnia jego zdolność do implementacji solidnych rozwiązań chmurowych. Od ponad 5 lat prowadzi szkolenia z zakresu data science i machine learning, dzieląc się wiedzą z innymi pasjonatami tych technologii.

mgr inż. Ros Apostol

PRELEGENCI

dr inż. Łukasz Kobyliński

Chief Science Officer w Sages i Kierownik Zespołu Inżynierii Lingwistycznej w Instytucie Podstaw Informatyki PAN. Członek Rady Programowej studiów podyplomowych Big Data realizowanych przez Sages oraz Politechnikę Warszawską. Od wielu lat zajmuje się analizą danych i uczeniem maszynowym, początkowo w odniesieniu do obrazów, a obecnie w zastosowaniu do przetwarzania języka naturalnego.

Ros Apostol

Data Science Architect, którego doświadczenie obejmuje pełen cykl pracy nad projektami - od analizy problemu biznesowego po wdrożenie modelu. Certyfikowany specjalista ds. uczenia maszynowego w chmurze (AWS, Azure), który umiejętnie dostosowuje nowoczesne rozwiązania AI do potrzeb biznesowych klientów.

dr inż. Przemysław Chmielecki

Architekt chmurowy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z chmurami z "Fantastycznej Czwórki" (AWS, Azure, GCP, Alibaba). Specjalizuje się w optymalizacji kosztów, automatyzacji i technologii kontenerowych, takich jak Kubernetes. Nieustannie się rozwija i podnosi swoje kompetencje m.in. poprzez certyfikacje (Azure, AWS, GCP, Alibaba, Oracle Cloud).

IconIcon

AGENDA 27 LISTOPADA 2024

Sprawdź program wydarzenia, podczas którego nasi goście podzielą się doświadczeniami oraz omówią kluczowe trendy i wyzwania związane z wykorzystaniem AI w biznesie.

15:00-15:05

Otwarcie
Łukasz Kobyliński

15:05-15:50

Od prototypu do produkcji: framework do implementacji rozwiązań AI

Ros Apostol


- Idea frameworku: od pomysłu do wdrożenia

- Czy naprawdę potrzebujemy AI?

- Fundament: bez czego projekt AI nie ruszy?

- Sztuka odkrywania ukrytych wzorców

- Generowanie wartości biznesowej na ostatniej prostej

- Remedium na wszystkie bolączki

- Podsumowanie

15:50-16:35

Od DevOps do AI: czy to kolejny BuzzWord, czy może jednak stoi za tym coś więcej?

Przemysław Chmielecki


- Krótka historia BuzzWordów w IT: Mikrosierwisy, Cloud, DevOps, Kubernetes, AI

- Hype na AI a poziom adopcji

- AI w DevOps: nowe podejście do automatyzacji

- AI w DevOps: uwaga na pułapki

- Jak AI zmieni środowisko pracy

- Podsumowanie i wnioski

16:35-17:20

Panel dyskusyjny

Ros Apostol, Przemysław Chmielecki, Łukasz Kobyliński

17:20-17:30

Pytania i odpowiedzi

KUP BILET

CENA

299 zł

  • Udział w spotkaniu online 27 listopada 2024 obejmującym panel dyskusyjny i sesję Q&A
  • Dostęp do nagrania ze spotkania

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ WYDARZENIE NA TEMAT AI W TWOJEJ FIRMIE?

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte.


Sprawdź ofertę naszych kursów z obszaru AI i zorganizuj np. 2-dniowe szkolenie Sztuczna inteligencja w biznesie dostosowane do potrzeb Twojej organizacji.

ZAPISZ SIĘ
ZAPYTAJ

Więcej niż webinar.

Poznaj pakiet korzyści z udziału w wydarzeniu i zarejestruj się.

PARTNERZY
Image Image

Od 2007 roku kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages. Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą.


www.sages.pl

+ 48 533 243 124

wydarzenia@sages.pl

OBSERWUJ NAS

KONTAKT W SPRAWIE WYDARZENIA

O NAS

KONTAKT W SPRAWIE USŁUG

biuro@sages.pl

+48 22 203 56 00