Zarządzanie z Big Data - dzień otwarty studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego

Bezpłatne spotkanie online

Zapisz się na webinar

2

2023

lut

18:00

2 lutego 2023, godz. 18:00

Opis wydarzenia:

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego: Data Science i Big Data w Zarządzaniu. To propozycja dla osób, które są świadome możliwości, które niesie ze sobą dostęp do dużych danych i ich analizy oraz które chcądowiedzieć się, w jaki sposób technologie i metody analityczne mogą przynieść wartość organizacjom. Jeżeli interesuje Cię ta tematyka weź udział w tym wydarzeniu!

Podczas tego wydarzenia:

Poznasz wykładowców.

Szczegółowo omówimy program studiów.

Icon

Powiemy, jakie umiejętności zdobywają uczestnicy.

Dowiesz się, jak prowadzone są zajęcia.

Icon

Odpowiemy na każde pytanie, także na to, czy to studia dla Ciebie.

Poznaj prowadzących

Marcin Choiński

Pasjonat danych, zarządzania nimi i zapewniania ich ładu, rozwijania kultury organizacyjnej w oparciu o dane i analitykę oraz budowania na nich wartości biznesowej. Posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań w obszarze Data Management i Data Governance.

Pracował jako konsultant m. in. dla globalnych i regionalnych korporacji z branży farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i handlowej. Od ponad 6 lat w TVN Warner Bros Discovery odpowiedzialny za zarządzanie zmianą kulturową w obszarze danych, definicję i wdrażanie strategii danych oraz budowę rozwiązań w obszarze Big Data i AI/ML. Kierownik studiów "Big Data i Data Science w zarządzaniu" oraz wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego, jak również wykładowca na studiach „Data Science – algorytmy, narzędzia i aplikacje dla problemów typu Big Data” na Politechnice Warszawskiej.

Jakub Nowacki

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Bristolskiego, gdzie obronił doktorat z matematyki stosowanej. Na co dzień łączy umiejętności analityczne i programistyczne jako Data Scientist. Doświadczenie zdobywał oraz prowadził zespoły w działach badań i rozwoju w wielu firmach w branży wysokich technologii, mediów, farmaceutycznych oraz petrochemicznych. Najbardziej interesuje się rozproszonym przetwarzaniem i analizą dużych zbiorów danych wspomagające decyzje w biznesie i w badaniach, oraz automatyzujące procesy w przedsiębiorstwach. Pracował zarówno z technologiami dojrzałymi, jak i nie boi się wyzwań w pracy z najnowszymi rozwiązaniami. Zwolennik pragmatycznego użycia technologii w biznesie. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych tematyce Big Data. Trener szkoleń technologicznych z zakresu Big Data współpracujący z Sages. Od 2016 roku dzieli się zdobytą wiedzą jako wykładowca na pierwszych w Polsce technicznych studiach Big Data realizowanych przez firmę Sages oraz Politechnikę Warszawską.

Agnieszka Szczepańczyk

Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów ALK

Doradca edukacyjny kierunku Data Science i Big Data

w zarządzaniu

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Sprawdź program studiów podyplomowych, które prowadzimy na Akademii Leona Koźmińskiego.

Studia podyplomowe
Data Science i Big Data w zarządzaniu

SPRAWDŹ
TRWA REKRUTACJA

Więcej powodów do zapisu

Unikatowość

Dowiedz się więcej o jedynych studiach dla managerów łączących zrozumienie tematyki związanej z rozwiązaniami DS i BD oraz chmurą z praktycznym know how, jak przeprowadzać transformację w zarządzaniu opartym o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Poznaj ofertę Akademii Leona Koźmińskiego, najlepszej uczelni biznesowej we wschodniej i centralnej Europie według rankingu Financial Times, w 2020 roku zajęła 1. miejsce wśród uczelni ekonomicznych w Polsce według rankingu "Perspektyw".

Prestiżowa uczelnia

Podczas tego wydarzenia przekonasz się, czy studia podyplomowe Data Science i Big Data w zarządzaniu są odpowiednie dla Ciebie.

Pewność

ZAPISZ SIĘ

15 lat

doświadczenia
w edukacji polskiej branży IT

zorganizowanych szkoleń dla pracowników firm IT

2000+

przeszkolonych
osób

19000+

współpracujących ekspertów

400+

Od 2007 roku kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages. Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą.


www.sages.pl

+ 48 533 243 124

biuro@sages.pl

OBSERWUJ NAS

KONTAKT W SPRAWIE WYDARZENIA

O NAS