Błędy w umowie IT? Dowiedz się jak ich uniknąć!

Bezpłatne spotkanie online

Zapisz się na webinar

2022

7

gru

10:30

7 grudnia 2022, godz. 10:30

Czego się dowiesz na webinarze?

Dobrze przygotowana umowa daje poczucie bezpieczeństwa i przewidywalności zarówno wykonawcy, jak i zamawiającemu projekt IT. Umowa IT powinna być instrukcją obsługi projektu technologicznego i praktycznym narzędziem przyspieszającym prace. Nawet jeśli projekt z jakiegoś powodu się nie uda, a zdarza się to statystycznie w ok. 50% przypadków, strony umowy będą wiedziały, jak w takiej sytuacji postąpić.


Dobra umowa IT ogranicza koszty. Poznaj kluczową terminologię prawniczą stosowaną w umowach IT i najczęstsze błędy w umowach IT.


Podczas webinaru omówimy case study z realnych projektów IT. Dowiesz się m.in.:


Jak może wyglądać zakaz konkurencji

w umowie B2B?

Jak ograniczyć swoją odpowiedzialność

w umowie IT?

Jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo wykorzystując klauzulę przeniesienia autorskich praw majątkowych?

Jak poprawnie oznaczyć przedmiot umowy wdrożeniowej?

Poznaj prowadzącego

Łukasz Kulicki

Radca prawny, Partner w Kancelarii Linke Kulicki specjalizującej się w obsłudze prawnej firm z sektora IT, nowych technologii i branży internetowej, a także podmiotów przechodzących transformację cyfrową. Specjalizuje się w negocjowaniu umów IT, w szczególności umów wdrożeniowych, umów na usługi IT (w tym chmurowych) i umów body leasingowych. Przeprowadził ponad 900 godzin szkoleń w branży IT, technologicznej i startupowej

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy. Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.

Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemui dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

ZAPISZ SIĘ

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Jeżeli nie musimy Cię przekonywać do tego tematu, to koniecznie sprawdź program pełnego szkolenia z tej tematyki.

Szkolenie:

Zaawansowany Spring framework

SPRAWDŹ

6 czerwca 2022

Poznaj opinie na temat współpracy z Łukaszem:

Razem z Łukaszem tworzyliśmy wiele umów wdrożeniowych dla naszego software house’u. Zawsze profesjonalnie, z dbałością o szczegóły i komentarzem, co dane postanowienie oznacza. Cenimy jego proaktywną postawę, rozumienie naszego biznesu i wzorcową komunikację.

Łukasz od dawna obsługuje CodeApps zarówno jeśli chodzi o przygotowanie umów, jak i wsparcie merytoryczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, która od początku przebiega bardzo profesjonalnie. Łukasz rozumie specyfikę naszej branży i jest dla nas dostępny zawsze, gdy go potrzebujemy.

Łukasz posiada duże doświadczenie w praktycznych aspektach kontraktacji prac IT. Dzięki jego pomocy udało nam się wyjść z impasu negocjacyjnego dotyczącego praw własności, procedur odbioru prac oraz warunków utrzymania.

15 lat

doświadczenia
w edukacji polskiej branży IT

zorganizowanych szkoleń dla pracowników firm IT

2000+

przeszkolonych
osób

19000+

współpracujących ekspertów

400+

Od 2007 roku kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages. Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą.


www.sages.pl

+ 48 533 243 124

biuro@sages.pl

OBSERWUJ NAS

KONTAKT W SPRAWIE WYDARZENIA

O NAS