"Jak sztuczna inteligencja walczy

z oszustami finansowymi?"

WEBINAR

DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
ZAPISZ SIĘ

18:00

17 marca 2021

Poznaj prowadzącego

Ross pracuje jako Data Scientist w firmie NorthGravity, która dostarcza rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję dla giełd towarowych za granicą. Głównie ma do czynienia z prognozowaniem szeregów czasowych z użyciem uczenia maszynowego.Zajmuje się pełnym cyklem zagadnień od zrozumienia problemu biznesowego aż po trenowanie i deployment modeli na produkcję.Dodatkowo Rostyslav jest również certyfikowanym specjalistą ds. uczenia maszynowego (AWS) oraz trenerem IT w Sages.

Expert

Rostyslav Apostol

Czego się dowiesz na webinarze?

To bardzo przydatne, kiedy sztuczna inteligencja podpowiada nam, co jeszcze możemy kupić w sklepie internetowym.Jednak jeszcze lepiej, kiedy sztuczna inteligencja chroni nasze pieniądze i przeciwdziała oszustom finansowym, czyhającym na nasze konto bankowe lub kartę kredytową.Jeżeli Cię interesuje, jak ten proces wygląda od strony uczenia maszynowego oraz w jaki sposób algorytmy wykrywają podejrzane transakcje na naszych kontach, zdecydowanie warto wziąć udział w tym darmowym webinarze

Na czym polega oszustwo finansowe i dlaczego banki z tym walczą? Jak taki problem sprowadzić do problemu uczenia maszynowego? Dlaczego nawet dla sztucznej inteligencji ten problem biznesowy jest prawdziwym wyzwaniem?

Zyskasz wiedzę na temat podejścia do problemów uczenia maszynowego, wtedy kiedy mamy mocno niezbalansowane dane (na przykład, bardzo dużo transakcji normalnych i tylko niewielki ułamek transakcji podejrzanych).

Dowiesz się, jakie są sposoby na podniesienie skuteczności takich rozwiązań.

17 marca

18:00

1,5 h

ZAPISZ SIĘ

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy.

Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.


Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemu

i dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Jeżeli nie musimy Cię przekonywać do tej technologii i chcesz szybko i efektywnie

nauczyć się ją wykorzystywać w praktyce, sprawdź program pełnego szkolenia z tego zakresu.

Data Science

Kurs

17 kwietnia 2021

420h

ZOBACZ

Rzetelne wprowadzenie do tematyki uczenia maszynowego. Dobre przygotowanie prowadzącego, udzielił odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Bardzo dobre tłumaczenie zagadnień na przykładach. Duży plus

za pokazanie, gdzie można szukać dodatkowych informacji.

Obserwuj nas

Śledź nasze kanały aby nie przegapić wartościowych treści