"Jak zacząć w Data Science?"

LIVE

DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
ZAPISZ SIĘ

18:00

8 czerwca 2021

Poznaj prowadzącego

Expert

Norbert Ryciak

Data Scientist w SigDelta. Od lat zajmuje się uczeniem maszynowym, a specjalizuje się w obszarze przetwarzania języka naturalnego i sztucznych sieciach neuronowych (deep learning). W 2015 roku ukończył z wyróżnieniem matematykę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Statystyka Matematyczna i Analiza Danych. Kontynuował rozwój na doktoracie, w ramach którego prowadził badania nad metodami głębokiego uczenia w zastosowaniach związanych z przetwarzaniem tekstów - rozpoznawaniem wydźwięku i analizą składniową. Porzucił karierę naukową na rzecz pracy komercyjnej oraz profesjonalnej pracy dydaktycznej. Prowadzi szkolenia i zajęcia na uczelniach, ale przede wszystkim kieruje Bootcampem Data Science Kodołamacza, na którym kształci przyszłych specjalistów data science.

Czego się dowiesz na webinarze?

Data science to nauka o danych. Obecnie ma swoje zastosowanie na bardzo wielu płaszczyznach m.in. w branży finansowej, marketingu i sprzedaży. Osoba, która zajmuje się analizą danych, to Data Scientist - po polsku danoznawca lub badacz danych. Data Scientist to bardzo młody zawód, a co za tym idzie jego największa popularność dopiero przed nami. Podczas wydarzenia dowiesz się:

Jak zdobyć stanowisko Junior Data Scientist i jakie kompetencje należy posiadać, aby rozpocząć pracę w obszarze Data Science.

Jakie projekty realizują osoby pracujące w Data Science.

Jak potoczyła się kariera absolwentów kursu Data Science Kodołamacza.

8 czerwca

18:00

1,5 h

ZAPISZ SIĘ

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy.

Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.


Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemu

i dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Jeżeli nie musimy Cię przekonywać do tej technologii i chcesz szybko i efektywnie

nauczyć się ją wykorzystywać w praktyce, sprawdź program pełnego szkolenia z tego zakresu.

Data Science

Kurs

19 czerwca 2021

420h

ZOBACZ

Obserwuj nas

Śledź nasze kanały aby nie przegapić wartościowych treści