Masterlive: Uczenie maszynowe Q&A

WEBINAR

DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
ZAPISZ SIĘ

18:00

30 września 2021

Poznaj prowadzącego

Senior Data Scientist w SigDelta, opiekun merytoryczny Bootcampu Data Science Kodołamacza. Pasjonat i ekspert obszaru uczenia maszynowego, które wykorzystuje w codziennej pracy, a specjalizuje się w obszarze przetwarzania języka naturalnego (NLP) i sztucznych sieciach neuronowych (deep learning).W 2015 roku ukończył z wyróżnieniem matematykę na Politechnice Warszawskiej ze specjalizacją w Statystyce Matematycznej i Analizie Danych. Kontynuował rozwój na doktoracie, w ramach którego prowadził badania nad metodami głębokiego uczenia w zastosowaniu do rozpoznawania wydźwięku z wykorzystaniem analizy składniowej. Porzucił karierę naukową na rzecz pracy komercyjnej oraz profesjonalnej pracy dydaktycznej. Prowadzi szkolenia i zajęcia na uczelniach, ale przede wszystkim od 2017 roku jest opiekunem merytorycznym Bootcampu Data Science Kodołamacza, na którym również prowadzi zajęcia. Uczy z pasją, jest zwolennikiem nowoczesnych metod dydaktycznych i daje z siebie wszystko, aby zapewniać edukację najwyższego poziomu.

Expert

Norbert Ryciak

Czego się dowiesz na webinarze?

Zapraszamy na wydarzenie z cyklu MasterLIVE, podczas którego nasz ekspert Norbert Ryciak  opowie o uczeniu maszynowym oraz zdradzi swoje tipy i triki z nim związane. Dodatkowo odpowie na najbardziej nurtujące Cię pytania. Na tym wydarzeniu po prostu trzeba być! Czego dowiesz się podczas MasterLIVE?

Gdzie wykorzystywane jest uczenie maszynowe.

Jakie są największe zalety uczenia maszynowego.

Jak zacząć swoją przygodę z uczeniem maszynowym.

30 września

18:00

1,5 h

ZAPISZ SIĘ

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy.

Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.


Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemu

i dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Jeżeli nie musimy Cię przekonywać do tej technologii i chcesz szybko i efektywnie

nauczyć się ją wykorzystywać w praktyce, sprawdź program pełnego szkolenia z tego zakresu.

Masterclass Uczenie Maszynowe

Szkolenie

PRZEDSPRZEDAŻ

35h

ZOBACZ

"Rewelacyjne przygotowanie do zajęć, znajomość tematu i klarowny przekaz wiedzy. Spokojne tempo, czas na zadanie pytań i dodatkowe wyjaśnienia."

"Nic dodać, świetnie poprowadzone zajęcia z Norbertem i widać jego ogromne doświadczenie."

Obserwuj nas

Śledź nasze kanały aby nie przegapić wartościowych treści