"Poznaj zastosowania uczenia maszynowego w energetyce"

WEBINAR

DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
ZAPISZ SIĘ

18:00

6 maja 2021

Poznaj prowadzącego

Waldek pracuje jako Machine Learning Engineer w firmie Makeitright. Profesjonalnie i akademicko związany z nowoczesną energetyką, tworzy rozwiązania oparte o szeregi czasowe i uczenie ze wzmocnieniem. Zajmuje się pełnym cyklem zagadnień, od dekompozycji problemu biznesowego, poprzez analizy i research aż po trenowanie i deployment modeli na produkcję.Jako trener prowadzi kursy z obszaru Data Science i Machine Learning w Sages.

Expert

Waldemar Kołodziejczyk

Czego się dowiesz na webinarze?

Współczesna energetyka czerpie pełnymi garściami z rozwiązań zaawansowanej analizy danych. W niniejszym webinarze zostaną przedstawione wybrane przypadki, w których uczenie maszynowe często okazuje się być świetnym rozwiązaniem. Podczas webinaru zostaną omówione następujące zagadnienia:

Przewidywanie szeregów czasowych (konsumpcji, produkcji oraz cen energii).

Klasyfikacja i klastrowanie szeregów czasowych przedstawiających zużycie energii.

Wykrywanie anomalii i awarii energetyce oraz sterowanie procesami zakupu/sprzedaży poprzez wykorzystanie uczenia ze wzmocnieniem.

6 maja

18:00

1,5 h

ZAPISZ SIĘ

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy.

Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.


Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemu

i dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Jeżeli nie musimy Cię przekonywać do tej technologii i chcesz szybko i efektywnie

nauczyć się ją wykorzystywać w praktyce, sprawdź program pełnego szkolenia z tego zakresu.

Data Science

Kurs

8 maja 2021

420h

ZOBACZ

Waldemar to fantastyczny prowadzący, chyba najlepszy z jakim były zajęcia. Online jest genialnie przygotowany, ma wszystko porządnie poukładane i wie co w jakis sposob przekazać. Szczerze, to caly kurs mógłbym mieć z nim, dajcie mu podwyżkę! Na serio, prowadzący złoto.

W sumie nie ma się do czego przyczepić. Zajęcia prowadzone rzeczowo - krok po kroku. Wydaje mi się, że każdy mógł zrozumieć (z grubsza) o co chodzi w omawianych na zajęciach algorytmach. Wiedza podręcznikowa okraszona dygresjami z codziennego życia data scientist-a.

Obserwuj nas

Śledź nasze kanały aby nie przegapić wartościowych treści