"Przygotowanie środowiska

w Pythonie do analizy danych

w data science i machine learning"

LIVE

ZAPISZ SIĘ

18:00

26 stycznia 2022 r.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Poznaj prowadzącego

Expert

Matt Harasymczuk

Matt Harasymczuk główny inżynier technologii kosmicznych w firmieAstro Tech, gdzie rozwija HabitatOS - system operacyjny dla bazksiężycowych i marsjańskich. Założyciel Analog Astronaut TrainingCenter, pilot, inżynier oprogramowania, instruktor nurkowania, byłyinżynier Europejskiej Agencji Kosmicznej, Centralnego OśrodkaInformatyki oraz Allegro. Prowadzi projekt w ramach stworzenia systemu do zarządzania przestrzenią powietrzną dla dronów w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Studiował lotnictwo i astronautykę w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie oraz informatykę na Politechnice w Poznaniu. Podyplomowo: Medycynę Ekstremalną na UJ, Geofizykę Stosowaną na AGH, Radiobiologię w centrum nuklearnym SCK CEN w Belgii oraz Zarządzanie Przestrzenią Powietrzną na LAW w Dęblinie. Otrzymał Medal Kopernika za tworzenie fundamentów lotów kosmicznych w Polsce i budowę habitatu Lunares - pierwszego analogu bazy księżycowej i marsjańskiej w Europie. Pełni rolę doradczą w Indyjskiej Organizacji Naukowej w ramach obszaru załogowych lotów kosmicznych i szkolenia astronautów. Wraz z dr Agatą Kołodziejczyk w 2019 roku wygrał Global Space Balloon Challenge za najbardziej nowatorskie i edukacyjne stratosferyczne misje balonowe. Obecnie tworzy centrum szkolenia analogowych astronautów AATC, prowadzi badania z zakresu IoT, smart building i działa edukacyjnie w tematyce kosmicznej i obszarze STEM. Autor 6 książek oraz wielu publikacji naukowych o nauce, inżynierii i bioastronautyce. Przeprowadził ponad 750 szkoleń i 4500 godzin wykładowych dla 7,6 tys. inżynierów.

Czego się dowiesz na webinarze?

Przygotowanie środowiska jest pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić przed przystąpieniem do pracy z każdym językiem programowania. Mnogość rozwiązań, nowego słownictwa, technologii i dobrych praktyk, które trzeba znać, pierwszego dnia zawsze sprawia problem dla początkujących.Podnosi to znacznie tzw. próg wejścia... a wcale tak nie musi być. Zapraszamy na webinar, podczas którego omówimy jak rozpocząć swoją pracę w Python, aby wykorzystać go w zastosowaniach analizy danych przy Data Science i Machine Learning.

Omówimy, wszystko potrzebne do wystartowania, którą wersję Python wybrać i dlaczego, a także technologie pomocnicze tj. git, venv, anaconda, jupyter, PyCharm.

Poznacie kurs Python w analizie danych w formule blended learning (https://python.kodolamacz.pl/).

Dowiecie się także, na czym polega specyfika tego środowiska i co znaczą enigmatyczne słowa, którymi posługują się programiści.

26 stycznia

18:00

1,5 h

ZAPISZ SIĘ

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy.

Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.


Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemu

i dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Jeżeli nie musimy Cię przekonywać do tej technologii i chcesz szybko i efektywnie

nauczyć się ją wykorzystywać w praktyce, sprawdź program pełnego szkolenia z tego zakresu.

Python w analizie danych

Kurs

12 lutego 2022 r.

70h

ZOBACZ

Obserwuj nas

Śledź nasze kanały aby nie przegapić wartościowych treści