Trzy oblicza Data Science - dzień otwarty studiów podyplomowych Politechniki Warszawskiej

Bezpłatne spotkanie online

Zapisz się na webinar

24

2023

sty

18:00

24 stycznia 2023, godz. 18:00

Co się wydarzy podczas webinaru?

Pracujesz w dziale sprzedaży, marketingu, finansów lub analiz na stanowisku analityka danych, programisty Business Intelligence, specjalisty Data Science lub statystyka? Dowiedz się, jak wejść na wyższy poziom umiejętności!

Już teraz zapisz się na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe, prowadzonych na Politechnice Warszawskiej i poznaj TRZY OBLICZA DATA SCIENCE.

Przybliżymy Ci aż trzy kierunki studiów podyplomowych:


Wizualna analityka danych

Big Data - przetwarzanie

i analiza dużych zbiorów danych

Data Science – algorytmy, narzędzia i aplikacje dla problemów typu Big Data

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia:

Poznasz cel poszczególnych kierunków studiów.

Dowiesz się, co Cię czeka podczas studiowania.

Podpowiemy, który kierunek jest dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Opowiemy Ci, jak uczymy.

Poznaj prowadzących

Paulina Sanak-Listwan

Wykładowczyni na kierunku Wizualna Analityka Danych. Od 14 lat wspiera biznes w wykorzystywaniu danych do osiągania zamierzonej strategii i podejmowania bardziej optymalnych decyzji dzięki wykorzystaniu danych. Od trzech lat pracuje jako konsultant w firmie, która jest złotym partnerem Microsoftu w obszarze przetwarzania i analityki danych. W swojej pracy skupia się głównie na maksymalizacji wartości dodanej, jaką dane mogą przynieść klientom poprzez ich odpowiednią analizę, wizualizację i komunikację. Jest też jednym z autorów obszernego, unikatowego na rynku polskim kursu uczącego wykorzystania narzędzia Power BI.

Robert Bembenik

Kierownik studiów oraz wykładowca na ścieżce Data Science - algorytmy, narzędzia i aplikacje dla problemów typu Big Data. Jest adiunktem w Instytucie Informatyki Politechniki Warszawskiej. Tytuł doktora nauk technicznych w zakresie informatyki uzyskał na Politechnice Warszawskiej w listopadzie 2007 roku. Zainteresowania naukowe: eksploracja danych przestrzennych, systemy informacji przestrzennej (GIS), przetwarzanie tekstu, sieci społecznościowe, aplikacje mobilne.

Patryk Pilarski

Prowadzący zajęcia na ścieżce Big Data i promotor prac dyplomowych. Specjalizuje się w pracy z danymi - od małych po duże, od Data Science po Data Engineering. Na ścieżce kariery poszukuje interesujących wyzwań oraz możliwości pracy z ciekawymi technologiami, w związku z czym pracował w licznych projektach łączących w sobie wyzwania związane z analizą i inżynierią danych. Posiada doświadczenie w projektach z zakresu m.in.: detekcji anomalii na danych sprzedażowych, demand forecasting, segmentacji klientów, budowy platformy do zbierania i analizy danych marketingowych, budowy hurtowni danych.

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Sprawdź program studiów podyplomowych, które prowadzimy na Politechnice Warszawskiej.

Studia podyplomowe
Wizualna analityka danych

SPRAWDŹ
TRWA REKRUTACJA

Studia podyplomowe
Data Science – algorytmy, narzędzia i aplikacje dla problemów typu Big Data

SPRAWDŹ
TRWA REKRUTACJA

Studia podyplomowe
Big Data - przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych

SPRAWDŹ
TRWA REKRUTACJA

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy. Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.

Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemu i dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

ZAPISZ SIĘ

Wydarzenie będzie nagrywane, bez udostępniania wizerunku i danych osobowych uczestników. Zapisując się na to wydarzenie, wyrażasz zgodę na nagrywanie. oznacza zgodę na nagrywanie.

15 lat

doświadczenia
w edukacji polskiej branży IT

zorganizowanych szkoleń dla pracowników firm IT

2000+

przeszkolonych
osób

19000+

współpracujących ekspertów

400+

Od 2007 roku kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages. Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą.


www.sages.pl

+ 48 533 243 124

biuro@sages.pl

OBSERWUJ NAS

KONTAKT W SPRAWIE WYDARZENIA

O NAS